Wszystkie produkty
-
Napęd o zmiennej częstotliwości VFD
-
Przetwornica zmiennej częstotliwości
-
Wektorowy przemiennik częstotliwości
-
Przemiennik częstotliwości VFD
-
Przetwornica częstotliwości
-
Przesyłka zmiennej częstotliwości do żurawia
-
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z przechowywaniem energii odnawialnej
-
Optymalizator słoneczny
-
solarny falownik hybrydowy
-
Jake MillerZaryzykowaliśmy z inverters-vfd.com w kwestii krytycznej wymiany VFD na naszej linii montażowej. Produkt był nie tylko idealnie dopasowany, ale także bardziej przystępny cenowo niż u naszego poprzedniego dostawcy. Jego stabilność wyeliminowała nasze częste problemy z wyłączaniem. Wyjątkowa wartość i niezawodny partner w zakresie komponentów przemysłowych. -
Sarah ChenZespół techniczny z inverters-vfd.com okazał się bezcenny. Opisałam naszą aplikację dla serwomotoru, a oni polecili model o doskonałej reakcji dynamicznej. Instalacja przebiegła bezproblemowo, a precyzja poprawiła czasy cykli. Fachowe doradztwo i produkt o wysokiej wydajności! -
David "Big D" KowalskiNasze zamówienie na wiele jednostek PLC i HMI zostało zrealizowane dokładnie i wysłane z zadziwiającą szybkością. Od czasu ich integracji komunikacja naszego systemu sterowania jest bardziej niezawodna. Jesteśmy pod wrażeniem logistyki i solidnej wydajności tych komponentów. Bezproblemowe doświadczenie w każdym calu. -
Emily WhitePotrzebowaliśmy silnika wrzeciona o niskim poziomie hałasu do wrażliwego środowiska testowego. Zakupiona przez nas jednostka pracuje bardzo cicho i utrzymuje stały moment obrotowy. Jakość przewyższa niektóre znane marki, których używaliśmy, przy ułamku kosztów. Wyjątkowy do specjalistycznych zastosowań.
słowa kluczowe [ vfd variable frequency drive ] mecz 140 produkty.
Przesyłka zmiennej częstotliwości 3300V 1900V,10kV 6600V 10kV falownik
| Charakterystyka mechaniczna: | Napęd jedno-/wieloosiowy, dwu-/cztero-kwadrantowy |
|---|---|
| Napięcie znamionowe strony silnika: | 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
| Władza: | 10: 10MVA |
5.5-560kW napęd zmiennej częstotliwości VFD Inwerter Elastyczny pojedynczy układ wieloprzewozowy Modularne sprzęt
| Poziomy napięcia: | 400 V, 690 V, 1140 V, 1380 V |
|---|---|
| Max. Maks. Parallel Operation Power Moc pracy równoległej: | 11200 kW (chłodzony powietrzem), 22400 kW (chłodzony cieczą) |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz ±6% |
Sprzęgłowy układ napędowy o zmiennej częstotliwości 1,5 kW 20kw 3 fazy 1000V
| Klawiatura: | LED/LCD |
|---|---|
| Moc nominalna: | 0,4-750 kW |
| Typ zewnętrzny: | Potroić |
6600V Modułowy napęd zmiennej częstotliwości Konwerter 1900V Vfd Konwerter inżynieryjny
| Charakterystyka: | 1.napęd jedno-/wieloosiowy, stopień ochrony IP54, dwu-/cztero-kwadrantowy |
|---|---|
| Projekt: | modułowa konstrukcja |
| Sprostowanie: | podstawowe prostowanie wielopulsowe, prostowanie inteligentne i prostowanie PWM |
Elastyczny napęd zmiennej częstotliwości 0,4 kW-500 kW z uproszczonymi terminalami sterowania PLC
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
Przesyłka zmiennej częstotliwości o zmuszonym chłodzeniu powietrzem do dynamicznego obniżania prędkości i podnoszenia momentu obrotowego
| Stopień ochrony: | IP20 |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Wymuszone chłodzenie powietrzem |
| wydajność: | 5,5 kW~22 kW: ≥93%; powyżej 30 kW: ≥95% |
Zmienna częstotliwość napędu żurawia dla silnika o mocy 5 KM 2 KM 10 KM 7,5 KM
| Krzywa V/F: | Typ liniowy, Typ wielopunktowy |
|---|---|
| Przeciążalność: | 150% 1min/5min, 180% 10s/5min |
| Sposób instalacji: | Zainstalowany w szafce |
Modułowa konstrukcja Napędy zmiennej częstotliwości 45Hz-66Hz IP54 30MWA ((jednorazowa), 60MVA ((spore)
| Projekt produktu: | modułowa konstrukcja |
|---|---|
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
| Napięcie znamionowe po stronie silnika: | 10kv |
Przesyłka zmiennej częstotliwości Konwerter fazowy Vfd I Inwerter Prosta/S krzywa, Podnoszenie momentu obrotowego
| Precyzja momentu obrotowego: | ≤5%, kontrola wektorowa |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
| Krzywa przyspieszania i hamowania: | Prosta, krzywa S |
Inwerter VFD 600Hz dla napędu żurawia, napędu indukcyjnego silnika zmiennej częstotliwości
| Wyjście przekaźnikowe: | 1 kanałowy formularz C Kontakt, NO+NC |
|---|---|
| Terminal wejściowy analogowy: | AI1, AI2: 0 V ~ 10 V / 0 (4) mA ~ 20 mA |
| Zwiększenie momentu obrotowego: | 0,0% -30,0% |


