Wszystkie produkty
-
Napęd o zmiennej częstotliwości VFD
-
Przetwornica zmiennej częstotliwości
-
Wektorowy przemiennik częstotliwości
-
Przemiennik częstotliwości VFD
-
Przetwornica częstotliwości
-
Przesyłka zmiennej częstotliwości do żurawia
-
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z przechowywaniem energii odnawialnej
-
Optymalizator słoneczny
-
solarny falownik hybrydowy
-
Jake MillerZaryzykowaliśmy z inverters-vfd.com w kwestii krytycznej wymiany VFD na naszej linii montażowej. Produkt był nie tylko idealnie dopasowany, ale także bardziej przystępny cenowo niż u naszego poprzedniego dostawcy. Jego stabilność wyeliminowała nasze częste problemy z wyłączaniem. Wyjątkowa wartość i niezawodny partner w zakresie komponentów przemysłowych. -
Sarah ChenZespół techniczny z inverters-vfd.com okazał się bezcenny. Opisałam naszą aplikację dla serwomotoru, a oni polecili model o doskonałej reakcji dynamicznej. Instalacja przebiegła bezproblemowo, a precyzja poprawiła czasy cykli. Fachowe doradztwo i produkt o wysokiej wydajności! -
David "Big D" KowalskiNasze zamówienie na wiele jednostek PLC i HMI zostało zrealizowane dokładnie i wysłane z zadziwiającą szybkością. Od czasu ich integracji komunikacja naszego systemu sterowania jest bardziej niezawodna. Jesteśmy pod wrażeniem logistyki i solidnej wydajności tych komponentów. Bezproblemowe doświadczenie w każdym calu. -
Emily WhitePotrzebowaliśmy silnika wrzeciona o niskim poziomie hałasu do wrażliwego środowiska testowego. Zakupiona przez nas jednostka pracuje bardzo cicho i utrzymuje stały moment obrotowy. Jakość przewyższa niektóre znane marki, których używaliśmy, przy ułamku kosztów. Wyjątkowy do specjalistycznych zastosowań.
słowa kluczowe [ vfd variable frequency drive ] mecz 140 produkty.
Precyzyjny napęd częstotliwości Inwerter V F Open Loop Vector Control Modbus RTU Aplikacje ciężkiego obciążenia
| Tryb sterowania: | V/F, OLVC (sterowanie wektorowe w otwartej pętli), CLVC (sterowanie wektorowe w zamkniętej pętli) |
|---|---|
| Rozdzielczość częstotliwości wejściowej: | Ustawienie cyfrowe: 0,01 Hz; Ustawienie analogowe: 0,01 Hz |
| Protokół komunikacyjny: | Modbus RTU (standardowa konfiguracja); Profibus-DP, CANopen, Profinet IO, Modbus TCP/IP, EtherCAT, E |
Inwerter silnika VFD Konwerter zmiennej częstotliwości dla systemu napędowego wysokiej mocy jedno- i wielofazowego
| Projekt produktu: | modułowa konstrukcja |
|---|---|
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
| Napięcie znamionowe po stronie silnika: | 10kv |
Chłodzenie wodne Modularne napęd częstotliwości Konwerter fazowy z ochroną IP54 30MWA Moc 3300V
| Maksymalna moc: | 30 MWA (pojedynczy), 60 MVA (równoległy) |
|---|---|
| Mechaniczna ochrona IP: | IP54 |
| Zgłoszenie: | Inżynieria metalurgiczna, transport ropy i gazu, platforma testowa, energia odnawialna, transport ko |
VFD regulowany moment obrotowy, wzrost częstotliwości napędu, konwerter fazowy, precyzyjne krzywe VF
| Zwiększenie momentu obrotowego: | 0,0% -30,0% |
|---|---|
| Rozdzielczość częstotliwości wejściowej: | Ustawienie cyfrowe: 0,01 Hz; Ustawienie analogowe: 0,01 Hz |
| Krzywa V/F: | Typ liniowy, typ wielopunktowy, tryb połowy separacji V/F, tryb całkowitej separacji V/F |
60MVA zmienny przetwornik częstotliwości z silnikiem asynchronicznym z ochroną IP54
| Maksymalna moc: | 60MVA (równolegle) |
|---|---|
| Mechaniczna ochrona IP: | IP54 |
| Temperatura otoczenia: | Temperatura na wlocie ≤40 |
HV350 Inwersor częstotliwości wektorowej VFD ogólnego przeznaczenia, konwerter zmiennej częstotliwości do sterowania asynchronicznym napędem silnika
| napięcie wejściowe: | Napięcie wejściowe: 380 V (-15%) do 480 V (+10%) Faza: Trójfazowa |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania wejściowego: | 50Hz/60Hz ±5% |
| Napięcie wyjściowe: | 0V~Napięcie wejściowe |
HV300 Ogólne przeznaczenie Inwerter zmiennej częstotliwości od 0,4 kW do 500 kW Inwerter częstotliwości wektorowej
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
HV300 Ogólny cel Inwerter zmiennej częstotliwości od 0,4 kW do 500 kW
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
HV350 Ogólny cel Inwerter zmiennej częstotliwości od 0,4 kW do 500 kW Inwerter częstotliwości wektorowej napędu silnika
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
Inwerter napędowy trójfazowy Inwerter częstotliwości wektorowej Inwerter częstotliwości z ochroną przed przeciążeniem
| Zabezpieczenia: | Ochrona przed zwarciem, przepływem prądu, przeciążeniem, prze napięciem, pod napięciem, utratą fazy, |
|---|---|
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR): | Automatycznie utrzymuje stałe napięcie wyjściowe, gdy napięcie sieciowe waha się w określonym zakres |
| Częstotliwość wyjścia: | 0Hz-1500Hz |


