Wszystkie produkty
-
Napęd o zmiennej częstotliwości VFD
-
Przetwornica zmiennej częstotliwości
-
Wektorowy przemiennik częstotliwości
-
Przemiennik częstotliwości VFD
-
Przetwornica częstotliwości
-
Przesyłka zmiennej częstotliwości do żurawia
-
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z przechowywaniem energii odnawialnej
-
Optymalizator słoneczny
-
solarny falownik hybrydowy
-
Jake MillerZaryzykowaliśmy z inverters-vfd.com w kwestii krytycznej wymiany VFD na naszej linii montażowej. Produkt był nie tylko idealnie dopasowany, ale także bardziej przystępny cenowo niż u naszego poprzedniego dostawcy. Jego stabilność wyeliminowała nasze częste problemy z wyłączaniem. Wyjątkowa wartość i niezawodny partner w zakresie komponentów przemysłowych. -
Sarah ChenZespół techniczny z inverters-vfd.com okazał się bezcenny. Opisałam naszą aplikację dla serwomotoru, a oni polecili model o doskonałej reakcji dynamicznej. Instalacja przebiegła bezproblemowo, a precyzja poprawiła czasy cykli. Fachowe doradztwo i produkt o wysokiej wydajności! -
David "Big D" KowalskiNasze zamówienie na wiele jednostek PLC i HMI zostało zrealizowane dokładnie i wysłane z zadziwiającą szybkością. Od czasu ich integracji komunikacja naszego systemu sterowania jest bardziej niezawodna. Jesteśmy pod wrażeniem logistyki i solidnej wydajności tych komponentów. Bezproblemowe doświadczenie w każdym calu. -
Emily WhitePotrzebowaliśmy silnika wrzeciona o niskim poziomie hałasu do wrażliwego środowiska testowego. Zakupiona przez nas jednostka pracuje bardzo cicho i utrzymuje stały moment obrotowy. Jakość przewyższa niektóre znane marki, których używaliśmy, przy ułamku kosztów. Wyjątkowy do specjalistycznych zastosowań.
słowa kluczowe [ vfd variable frequency drive ] mecz 140 produkty.
Variable Frequency Drive with Exceptional 0.01 Percent Speed Accuracy for Critical Process Control
| Napięcie znamionowe strony sieciowej: | 2: 1900 V 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
|---|---|
| Napięcie znamionowe strony silnika: | 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
| Moc: | 10: 10MVA |
VFD Wariacyjny napęd częstotliwości IGBT napęd sterowania stabilności projektowania wektor częstotliwości falownika
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
Przesyłka zmiennej częstotliwości Inwerter Motor Vfd Przesyłka z dynamicznym obniżeniem prędkości, podnoszeniem momentu obrotowego
| OEM: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pulsacja momentu obrotowego: | ≤5%, kontrola wektorowa |
| Dynamiczna redukcja prędkości: | OLVC<0,5%*s, CLVC<0,3%*s |
Silnik oddziaływania momentu obrotowego VFD Inwerter Dźwig częstotliwości dla silnika asynchronicznego
| Odpowiedź momentu obrotowego: | < 5 ms, sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Czas przyspieszenia i spowolnienia: | 0.0s~3200.0s, 0.0min~3200.0min |
| Podnoszenie momentu obrotowego: | 0,0%~30,0% |
Inwerter częstotliwości wektorowej VFD Konwerter zmiennej częstotliwości do sterowania asynchronicznym napędem silnika
| napięcie wejściowe: | Napięcie wejściowe: 380 V (-15%) do 480 V (+10%) Faza: Trójfazowa |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania wejściowego: | 50Hz/60Hz ±5% |
| Napięcie wyjściowe: | 0V~Napięcie wejściowe |
Zmiennik częstotliwości przenośny Vfd Wieloetapowa prędkość 3-fazowa 0-1000V
| Model: | HD2000-C-10-13 |
|---|---|
| Wejście analogowe: | W granicach 0,2% maksymalnej częstotliwości wyjściowej |
| Specjalna funkcja: | Prędkość wieloetapowa |
Inwerter o zmiennej częstotliwości 30 kW 40 k.p. 2 przekaźniki
| Władza: | 30KW/40KM |
|---|---|
| Wejścia analogowe: | 2 |
| przekaźnik: | 2 przekaźniki |
0.4kW do 500kW Inwerter zmiennej częstotliwości VFD Do ogólnego przeznaczenia Common Motor Drive
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
Prędkość przenośna prędkości przenośnej
| Napięcie znamionowe po stronie sieci: | 3000 V (3300 V) |
|---|---|
| Mechaniczne zabezpieczenie przed korozją: | C4-M |
| Nazwa produktu: | Inżynieryjny system VFD średniego napięcia |
Moc 60MVA Przekształcacz zmiennej częstotliwości 1900V Przekształcacz Vfd dla inżynierii średniego napięcia
| Mechaniczne zabezpieczenie przed korozją: | C4-M |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 30 MWA (pojedynczy), 60 MVA (równoległy) |
| Wysokość środowiska: | ≤4000 mm (2000 m ~ 4000 m Obniżenie wartości znamionowych) |


