Wszystkie produkty
-
Napęd o zmiennej częstotliwości VFD
-
Przetwornica zmiennej częstotliwości
-
Wektorowy przemiennik częstotliwości
-
Przemiennik częstotliwości VFD
-
Przetwornica częstotliwości
-
Przesyłka zmiennej częstotliwości do żurawia
-
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z przechowywaniem energii odnawialnej
-
Optymalizator słoneczny
-
solarny falownik hybrydowy
-
Jake MillerZaryzykowaliśmy z inverters-vfd.com w kwestii krytycznej wymiany VFD na naszej linii montażowej. Produkt był nie tylko idealnie dopasowany, ale także bardziej przystępny cenowo niż u naszego poprzedniego dostawcy. Jego stabilność wyeliminowała nasze częste problemy z wyłączaniem. Wyjątkowa wartość i niezawodny partner w zakresie komponentów przemysłowych. -
Sarah ChenZespół techniczny z inverters-vfd.com okazał się bezcenny. Opisałam naszą aplikację dla serwomotoru, a oni polecili model o doskonałej reakcji dynamicznej. Instalacja przebiegła bezproblemowo, a precyzja poprawiła czasy cykli. Fachowe doradztwo i produkt o wysokiej wydajności! -
David "Big D" KowalskiNasze zamówienie na wiele jednostek PLC i HMI zostało zrealizowane dokładnie i wysłane z zadziwiającą szybkością. Od czasu ich integracji komunikacja naszego systemu sterowania jest bardziej niezawodna. Jesteśmy pod wrażeniem logistyki i solidnej wydajności tych komponentów. Bezproblemowe doświadczenie w każdym calu. -
Emily WhitePotrzebowaliśmy silnika wrzeciona o niskim poziomie hałasu do wrażliwego środowiska testowego. Zakupiona przez nas jednostka pracuje bardzo cicho i utrzymuje stały moment obrotowy. Jakość przewyższa niektóre znane marki, których używaliśmy, przy ułamku kosztów. Wyjątkowy do specjalistycznych zastosowań.
słowa kluczowe [ vfd variable frequency drive ] mecz 140 produkty.
HV500 VFD Inwersor napędowy o zmiennej częstotliwości Inwersor częstotliwości sterujący wektorem
| Stopień ochrony: | IP20 |
|---|---|
| Droga chłodzenia: | Wymuszone chłodzenie powietrzem |
| wydajność: | 5,5 kW~22 kW: ≥93%; powyżej 30 kW: ≥95% |
Przesyłka zmiennej częstotliwości VFD 380V-480V 3-fazowa
| Uruchom moment obrotowy: | VF: 100% (0,5 Hz), OLVC: 150% (0,5 Hz), CLVC: 180% (0 Hz) |
|---|---|
| Krzywa przyspieszania i hamowania: | Prosta, krzywa S |
| Rodzaj silnika: | Silnik asynchroniczny, silnik synchroniczny |
HV300 Multi-Function Universal Vector Frequency Inverter VFD Variable Frequency Drive AC Drive
| Zakres mocy: | 0,4 kW~500 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe Uin: | 200 V (-15%) ~ 240 V (+10%) 1 faza/3 fazy 380 V (-15%) ~ 480 V (+10%) 3 fazy 500 V 500 V (-15%) ~ 69 |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
Układ silnika prądu 380V-480V Vfd 3-fazowy układ silnika o zmiennej częstotliwości
| Pulsacja momentu obrotowego: | ≤±5%, w trybie sterowania wektorowego |
|---|---|
| Czas przyspieszania/hamowania: | 0,0 s~3200,0 s; 0,0 min~3200,0 min |
| Moment rozruchowy: | OLVC: 150% (0,5 Hz); CLVC: 200% (0 Hz) |
Trzyfazowy napęd zmiennej częstotliwości Inwertery Vfd 0,4-750KW Moc
| Wydajność pracy: | Bardzo dobry |
|---|---|
| Moc nominalna: | 0,4-750 kW |
| Wejście analogowe: | W granicach 0,2% maksymalnej częstotliwości wyjściowej |
750KW 3 trzyfazowy napęd zmiennej częstotliwości Konwerter VFD
| Specjalna funkcja: | Prędkość wieloetapowa |
|---|---|
| Wejście analogowe: | W granicach 0,2% maksymalnej częstotliwości wyjściowej |
| Moc nominalna: | 0,4-750 kW |
Silnik 3-fazowy napęd zmiennej częstotliwości Vfd napęd LED/LCD klawiatura dla wielostopnej prędkości
| Klawiatura: | LED/LCD |
|---|---|
| Okres gwarancji: | 18 miesięcy |
| Wejście analogowe: | W granicach 0,2% maksymalnej częstotliwości wyjściowej |
HD2000-C-10-12 Jednosilnikowy napęd 5,5-600 kW napęd zmiennej częstotliwości z funkcją wielostopniowej prędkości
| Model: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| Specjalna funkcja: | Prędkość wieloetapowa |
| OEM: | Przystępne. |
0.4-750KW 2.2 Kw 4kw 55kw Jednostka napędowa o zmiennej częstotliwości z 2 wejściami analogowymi
| Wydajność pracy: | Bardzo dobry |
|---|---|
| OEM: | Przystępne. |
| Wejścia analogowe: | 2 |
Jednoprzewodowy 5,5-600 kW VFD Common DC BUS Multi-drive Motor Variable Frequency Drive
| Wydajność pracy: | Bardzo dobry |
|---|---|
| OEM: | Przystępne. |
| Wejścia analogowe: | 2 |


