Wszystkie produkty
-
Napęd o zmiennej częstotliwości VFD
-
Przetwornica zmiennej częstotliwości
-
Wektorowy przemiennik częstotliwości
-
Przemiennik częstotliwości VFD
-
Przetwornica częstotliwości
-
Przesyłka zmiennej częstotliwości do żurawia
-
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z przechowywaniem energii odnawialnej
-
Optymalizator słoneczny
-
solarny falownik hybrydowy
-
Jake MillerZaryzykowaliśmy z inverters-vfd.com w kwestii krytycznej wymiany VFD na naszej linii montażowej. Produkt był nie tylko idealnie dopasowany, ale także bardziej przystępny cenowo niż u naszego poprzedniego dostawcy. Jego stabilność wyeliminowała nasze częste problemy z wyłączaniem. Wyjątkowa wartość i niezawodny partner w zakresie komponentów przemysłowych. -
Sarah ChenZespół techniczny z inverters-vfd.com okazał się bezcenny. Opisałam naszą aplikację dla serwomotoru, a oni polecili model o doskonałej reakcji dynamicznej. Instalacja przebiegła bezproblemowo, a precyzja poprawiła czasy cykli. Fachowe doradztwo i produkt o wysokiej wydajności! -
David "Big D" KowalskiNasze zamówienie na wiele jednostek PLC i HMI zostało zrealizowane dokładnie i wysłane z zadziwiającą szybkością. Od czasu ich integracji komunikacja naszego systemu sterowania jest bardziej niezawodna. Jesteśmy pod wrażeniem logistyki i solidnej wydajności tych komponentów. Bezproblemowe doświadczenie w każdym calu. -
Emily WhitePotrzebowaliśmy silnika wrzeciona o niskim poziomie hałasu do wrażliwego środowiska testowego. Zakupiona przez nas jednostka pracuje bardzo cicho i utrzymuje stały moment obrotowy. Jakość przewyższa niektóre znane marki, których używaliśmy, przy ułamku kosztów. Wyjątkowy do specjalistycznych zastosowań.
słowa kluczowe [ vfd variable frequency drive ] mecz 140 produkty.
HD8000 Inwerter średniego napięcia wysokiej wydajności niskoenergetyczne rozwiązanie VFD
| Podstawowe napięcie wejściowe prostowania: | 3300 V |
|---|---|
| Obsługuje magistralę polową: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Industry Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
Energooszczędny HD8000 VFD Inwerter średniego napięcia do automatyki przemysłowej
| Podstawowe napięcie wejściowe prostowania: | 3300 V |
|---|---|
| Obsługuje magistralę polową: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Industry Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
VFD do sterowania wektorem o otwartej pętli serii HV300 dla narzędzi maszynowych i systemów przenośników
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz/60Hz±5% |
|---|---|
| Wibracja: | <5,9 m/s2 (0,6 g) |
| Dokładność momentu obrotowego: | ≤5% (WYPRZEDAŻ) |
HD8000 VFD Drive Inteligentne sterowanie maszyn przemysłowych i przenośników
| Podstawowe napięcie wejściowe prostowania: | 3300 V |
|---|---|
| Obsługuje magistralę polową: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Industry Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
Modułowa konstrukcja VFD IP54 Ochrona konstrukcyjna IGCT AC-DC-AC C4-M Odporność na korozję VFD
| Projekt produktu: | modułowa konstrukcja |
|---|---|
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
| Napięcie znamionowe po stronie silnika: | 10kv |
Inwerter inżynieryjny średniego napięcia VFD 45 Hz ~ 66 Hz IP54 Chłodzenie płynne
| Napięcie znamionowe strony sieciowej: | 2: 1900 V 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
|---|---|
| Napięcie znamionowe strony silnika: | 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
| Władza: | 10: 10MVA |
IP54 Chłodzenie cieczem C4-M IGCT VFD z 15,6-calowym ekranem LCD dotykowym klasy przemysłowej i projektowaniem modułowym
| Podstawowe napięcie wejściowe prostowania: | 3300 V |
|---|---|
| Obsługuje magistralę polową: | Profibus, Profinet, CANopen, DeviceNet, ControlNet, Modbus RTU, Industry Ethercat, Profinet IO, Ethe |
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
Modułowy projekt VFD IP54 1,65 kV 2,4 kV 3,3 kV 4,16 kV 6,6 kV 10 kV 13,8 kV 19,8 seria
| Projekt produktu: | modułowa konstrukcja |
|---|---|
| HMI: | Dotykowy ekran LCD klasy przemysłowej o przekątnej 15,6 cala |
| Napięcie znamionowe po stronie silnika: | 10kv |
User-Centric VFD with Keypad, UP/DOWN Terminals, and Free Function Blocks for Easy Operation and Setup
| Ocena ochrony: | IP20 |
|---|---|
| Sposób chłodzenia: | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Efektywność: | 5,5 kW~22 kW: ≥93%; powyżej 30 kW: ≥95% |
Heavy-Duty Motor Controller with IP54 Rating and C4-M Anti-Corrosion for Harsh Plant Conditions
| Napięcie znamionowe strony sieciowej: | 2: 1900 V 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
|---|---|
| Napięcie znamionowe strony silnika: | 3: 3300 V 6: 6600 V A: 10 kV |
| Moc: | 10: 10MVA |


